Kapat

Neşeli Tur

Tarih: 12.10.2010

Neşeli Tur , İster kayak yapın, ister yürüyüşe çıkın! Neşeli Tur ile Kartalkaya, Kartepe veya Uludağ'a günübirlik kayak ve yürüyüş turu


FriendFeed ile Paylaş
Kış sporlarından mahrum kalmayın
"Yaz bitti ama hala tatil yapamadım" diye içlenmeyin. Hele "kışın ne yapılır, izin almam zor" diye hiç dertlenmeyin.. Artık günübirlik bir kaçamağınız var; sevdiklerinizle şehrin stresinden uzak, taze soluklu bir maceraya ne dersiniz?

Grupanya'dan Neşeli Tur'la günübirlik Kartalkaya, Kartepe veya Uludağ'a günübirlik kayak turu 110 TL yerine 55 TL. Bu turlarda gidiş veya dönüşte Abant, Maşukiye veya Bursa'da şehir turları da düzenlenecektir.

Kampanyanın geçerlilik süresinin başlangıcı olan 12.10.2010 tarihinden itibaren 15 güne kadar ön rezervasyon yaptırmanız ve fırsat kodunuzu bildirmeniz yeterli olacaktır.

Ücrete dahil olan hizmetler: Ulaşım, kahvaltı, seyahat sigortası, rehberlik hizmetleri, milli park girişleri bu fırsata dahildir. Gezilerde alınacak öğlen yemekleri fırsata dahil değildir fakat rehberiniz tarafından organize edilecek öğle yemekleri Grupanya üyeleri için indirimli olacaktır.

Tüm misafirlerimiz kayak, snowboard ve tüm ekipman kiralarından indirimli olarak yararlanma imkanı sağlanacaktır. Uludağ’a giden misafirlerimize gidiş veya dönüşte Bursa’yı – Kartalkaya’ya giden misafirlerimiz Abant Gölü’nü – Kartepe’ye giden misafirlerimiz Maşukiye’yi gezip/görme imkanı sağlanacaktır.

ULUDAĞ Çarşamba- Cumartesi -Pazar
Uludağ, Olimpos Dağı olarak da bilinir. Bursa ili sınırları içinde, 2543 m yüksekliği ile Türkiye'nin en büyük kış ve doğa sporları merkezi olan dağ.Evliya Çelebi seyahatnamesinde bu dağdan CEBELİ RUHBAN diye söz eder. Ayrıca halk arasında KEŞİŞ dağı olarakta bilinir. Homeros Uludağ'a Olympos Misios veya Bithynik Olymp diyordu, Truva savaşları, Apollon ve diğer Yunan tanrıları tarafından buradan izleniyordu. Antik çağda Uludağ, ilk hristiyan keşişlerin inzivaya çekildikleri yerleşim yerlerinden biridir.

**Uludağ I. Bölge ve II. Bölge’deki tüm liftlerde tek kart sistemine geçilmiştir. 2010 – 2011 sezonunda tek bir kart ile 17 adet teleski ve telesiyej kullanılabilecek olup 2010 – 2011 skipass fiyatları daha açıklanmamıştır. **

Hareket: 03.00 İncirli BOYNER Mağazası 03.30 Taksim AKM 04.00 Kadıköy Evlendirme Dairesi önü Uygun ara noktaları sorunuz.

Talep ve hava koşulları göz önüne alınarak Bursa Şehir Turu gidiş veya dönüşte rehberimiz tarafından yapılacaktır.

Dönüş: 21.30-22.30

Kartalkaya Çarşamba-Cumartesi-Pazar
Hareket: 04.00 İncirli ÇARŞI Mağazası 04.30 Taksim AKM 05.00 Kadıköy Evlendirme Dairesi önü Uygun ara noktaları sorunuz.

Türkiye’nin en gözde kayak merkezlerinden biri olan Kartalkaya kayak ve snowboard merkezi Batı Karadeniz bölgesinde, Bolu ilinin güneydoğusunda, Köroğlu Dağları üzerinde yer almaktadır. Kartalkaya Kayak Merkezi'nin kayılabilen alanı 1850 - 2200 metre yükseklik kuşağı üzerinde yer almaktadır. Türkiye’de kayak denince akla ilk gelen yer olan Kartalkaya Kayak Merkezi'nde Aralık ayı başlarından Mart ayı sonlarına kadar kayak yapılabilmektedir. Kartalkaya Kayak Merkezi'nde 3 metreye kadar kar görülmektedir. Kartal Otel pistlerinde 2 adet telesiyej, 6 adet teleski ve 3 adet baby lift olmak üzere toplam 11 lift bulunmaktadır.

Dönüş: 21.00-22.00 (Tahminidir. Trafik vb. vd. nedenlerle değişebilir) Talep ve hava koşulları göz önüne alınarak Abant turu gidiş veya dönüşte rehberimiz tarafından yapılacaktır.

Kartepe : Çarşamba-Cumartesi -Pazar
Hareket: 06.30 İncirli BOYNER Mağazası 07.00 Taksim AKM 07.30 Kadıköy Evlendirme Dairesi önü Uygun ara noktaları sorunuz.

Kartepe eski adıyla Keltepe Kocaeli-İzmit ilimizin güneydoğusunda yer almaktadır. Kartepe kayak merkezi 1650 mt. yükseklikte Kartepe Dağı üzerine kurulmuştur. Kartepe fındık, meşe, kestane ağaçlarından oluşan orman örtüsüyle kaplıdır. Dağ eteklerinde meyve bahçeleri arasında köyler vardır. Kartepe Dağı'na en kolay ulaşım Maşukiye'den sağlanır.

Dönüş: 19.00-20.00 (Tahminidir. Trafik vb. vd. nedenlerle değişebilir)

Talep ve hava koşulları göz önüne alınarak Maşukiye turu gidiş veya dönüşte rehberimiz tarafından yapılacaktır.
Neşeli Tur

Adres: Acıbadem Mh. Acıbadem Cd. No:175/4
Acıbadem / İstanbul

Telefon: 0216 428 95 33


neselitur.com.tr
Etiketler:
Bu Haber Toplam 4222 Defa Okunmuştur.
Facebook hesabınızla yorum yapın, Onay Beklemeyin!
   
Henüz Bu Konu Hakkında Herhangibir Yorum Yapılmamış. Yorum Yapmak İstiyorsanız Tıklayınız!
Toplam Yorum Sayısı:

Künye

Siteye ait künye bu bölümde sergilenecektir.

Son Twitler

  • @kullaniciOto paylasim özellikli twitter sosyal box

    - 2 saat önce
  • @kullaniciOto paylasim özellikli twitter sosyal box

    - 3 saat önce

Sosyal Medya