Kapat

Sheraton Hotel Maslak

Tarih: 12.12.2010

Sheraton Hotel Maslak, Tatilsepeti Kalitesiyle Standart Odalarda 2 Kişilik Konaklama, Yılbaşı Pastası İkramı, Late Check-Out ve Konaklama Boyu Otelin Tüm İmkanlarından Yararlanma


FriendFeed ile Paylaş
Sheraton Hotel Maslak'tan Yılbaşı Gecesi Keyfi! Tatilsepeti Kalitesiyle Standart Odalarda 2 Kişilik Konaklama, Yılbaşı Pastası İkramı, Late Check-Out ve Konaklama Boyu Otelin Tüm İmkanlarından Yararlanma 440 TL yerine %55 Fırsatla 199 TL!

Her yeni yıl, bembeyaz bir sayfa demektir.

Geçmiş yılın tüm getirdikleri silinir ve umut dolu yeni bir başlangıç için aralanır gülümseyen dudaklar...
Tırmanışa geçen bir kariyer, sevdiğinizle unutulmaz günler, ömür boyu hatırlayacağınız tatiller getirebilir size yeni yıl.

Peki daha ilk günden sevdiğinizle rüya gibi bir konaklama fırsatı sunmasına ne dersiniz?

Sheraton Hotel Maslak'ın Standart Odalarında 2 Kişilik Konaklama, Yılbaşı Pastası İkramı, Late Check-Out ve Konaklama Boyu Otelin Tüm İmkanlarından Yararlanma 440 TL yerine 199 TL!

Sheraton Hotel Maslak'ın usta şeflerinin elinden çıkan leziz yılbaşı pastası, sizin ve sevdiğinizin ağzını tatlandıracak ve geceyi çok daha mutlu geçirmenizi sağlayacak.

Sheraton'a özel olarak tasarlanan Sweet Sleeper (SM) yatağınızda, mis gibi kokan çarşaflar ve yumuşacık puf yastıkların arasında farkında olmadan uykuya dalacaksınız. Her türlü kolaylığın sizin için düşünüldüğü standart odalarda; tam donanımlı çalışma masası ve yüksek hızda internet erişimi de sizlerin rahatlığı için odanızda konuşlandırılmış durumda.

Sabah uyanıp eşyalarınızı toplama telaşını yaşamayın!

Yılbaşı gecesinin ardından, uykunuza henüz doyamamışken sıcacık yatağınızı erkenden terk etmenize gerek yok. Saat 16.00'ya kadar Sheraton Hotel Maslak'ın tüm imkanlarından dilediğiniz gibi yararlanabilirsiniz. Sheraton bünyesindeki H Club'da ister havuza girin, ister saunada vakit geçirin, isterseniz odanızda sıcacık yatağınızın tadını çıkarın!

Sevdiğinizle birlikte yeni yıla rüya gibi bir başlangıç yapma fırsatını kaçırmayın! Hemen ŞehirFırsatı Çeki'nizi satın alın, yılbaşı keyfini Sheraton Hotel Maslak'ta çıkarın!


Sheraton Hotel Maslak
Büyükdere Caddesi Üç Yol Mevkii 233, Maslak İstanbul
http://www.sheratonistanbulmaslak.com/
Etiketler:
Bu Haber Toplam 2335 Defa Okunmuştur.
Facebook hesabınızla yorum yapın, Onay Beklemeyin!
   
Henüz Bu Konu Hakkında Herhangibir Yorum Yapılmamış. Yorum Yapmak İstiyorsanız Tıklayınız!
Toplam Yorum Sayısı:

Künye

Siteye ait künye bu bölümde sergilenecektir.

Son Twitler

  • @kullaniciOto paylasim özellikli twitter sosyal box

    - 2 saat önce
  • @kullaniciOto paylasim özellikli twitter sosyal box

    - 3 saat önce

Sosyal Medya