9, 10 ve 11. SINIF ÖĞRENCİLERİ İÇİN YGS PROVASI
Kültür Temel Liseleri, 13 Mart 2016 tarihinde tüm yurt çapında gerçekleştirilecek YGS sınavının olduğu gün, sınava sonraki yıllarda girecek 9, 10 ve 11 sınıf öğrencilerine yönelik özel bir deneme sınav gerçekleştiriyor olacak. İstanbul, Ankara ve Tekirdağ’da yer alan Kültür Temel Liseleri’nde gerçekleşecek sınav ile öğrenciler, hem sınav sürecini tecrübe edecek, hem de bu yıl sınava girselerdi nasıl bir başarı yakalayacaklarına dair kendi seviyelerini değerlendirebilecekler. Katılım koşulu olmayan, tüm öğrencilere açık olan sınava giren öğrencilere, 250mb internet paketi hediye edilecek. 13 Mart saat 10:00’da başlayacak deneme sınavı için öğrencilerin tek yapmaları gereken, aynı gün sabah 09:30’da kimlikleri ile birlikte ilgili Kültür Temel Liseleri şubelerinde olmak.

Bugün sınava siz girseydiniz kaç puan alırdınız
Okul müfredatının ötesinde Akıllı Eğitim Modeli ile öğrencilerine eğitim imkanı sunan, öğrencilerini sınavlara en iyi şekilde hazırlamak için uzman eğitmen kodrosu ile faaliyetlerini sürdüren Kültür Temel Liseleri, 12. sınıf öğrencilerinin katılacağı YGS sınavının olduğu gün İstanbul, Ankara ve Tekirdağ’da yer alan şubelerinde 9, 10 ve 11. sınıflara yönelik YGS provası niteliğinde bir deneme sınavı gerçekleştiriyor olacak.

İlgili illerde okuyan 9, 10 ve 11. sınıf öğrencilerinin koşulsuz katılımına açık olan deneme sınavı, sınıfların müfredat konularına göre ve YGS ders konularına göre belirlenecek test tekniğiyle yapılacak.

13 Mart Pazar günü saat 10:00’da, YGS ile aynı gün ve saatte gerçekleşecek sınav ile öğrencilerin hem sınav sürecini tecrübe etmeleri hem de bu yıl sınava girselerdi nasıl bir başarı yakalayacaklarına dair kendi seviyelerini değerlendirebilmeleri hedefleniyor.

Öğrencilerin sınav süreci ile daha barışık olmaları ve süreci yaşamalarına dair düzenlenen bu deneme sınavına giren öğrencilere Kültür Temel Liseleri 250mb internet paketi hediye edecek.

Sınavla ilgili detaylı bilgi ve sınav merkezleriyle ilgili adres bilgilerine www.kulturegitim.com.tr internet sitesinden ulaşılabilir.

YORUM YOK

CEVAPLA