Alara Irkan, Asya Tebret, Berkay Pamukçu, Elif Miray Kır, Eylül Naz Öztürk, Liva Nurt Ürüt, Masal Güler, Mustafa Efe Akgün, Öykü Tuğcu, Ruka Sabuncugil, Simge Becel, Tuana Dal

Resim Sergisi- Painting Exhibition  22 Nisan/April- 1 Mayıs/May 2017

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kapsamında düzenlediğimiz Çocuk Resimleri Sergimizi onurlandırmanızı dileriz…

Açılık Kokteyli: 22 Nisan 2017 Cumartesi

Saat: 18:00-20:30

07 Ocak- 01 Şubat 2017 tarihleri arasında düzenlemiş olduğumuz Emine Öztürk “Nostalji ve Güncel Eleştiri” isimli resim sergisinin sergilenme süresince, okul öncesi çocuklar ile ücretsiz olarak resim çalışması yapacağımızı kreşlere ve anaokullarına yolladığımız sergi davetiyelerinden bildirmiştik. Sergi süresi içinde randevu olarak sergimizi ziyaret eden Bakırköy Özel Ecemiş Masal Evi’nin Kelebekler Sınıfı öğrencileri, sergiyi gezdikten sonra galerimizde hazırladığımız ortamda duygularını serbest teknik ile resme döktüler. Biz bu harika resimleri siz sanat sever dostlarımızın da görmesini istedik.

Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün çocuklara armağan ettiği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kapsamında çocuklarımızın resimlerinin sergilenmesi için en uygun zaman olduğunu düşündük.

Böylece hem çocuklarımıza kendi resimlerinden oluşmuş bir sergi açarak hakları olan bayram hediyesini vermek, hem de bu sergide resimlerini uygun fiyatlarla satışa açarak elde edilen geliri LÖSEV’e bağışlayarak Lösemi tedavisi olan çocuklarımıza da ufak bir katkıda bulunmak istedik.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımızı kutlamak ve başka çocuklarımıza umut olmak adına siz değerli dostlarımızı sergimizde görmekten onur duyarım.

SEHER BECEL

Seher Becel Sanat Galerisi: Yenimahalle Mahallesi, Teyyareci Sadık Sokak, No: 50/A-2 Bakırköy İSTANBUL

www.seherbecel.com.tr

YORUM YOK

CEVAPLA