“ DJ FUNKY ‘C’ ” İLE

FLY – INN BEACH’TE BENZERSİZ

BİR HAPPY HOUR PARTİ

image004

Çeşme’nin vazgeçilmezi Fly – Inn Beach;

11 Haziran Cumartesi günü, sesi imzası olan, setleri kadar

MC performansları ile de büyük ilgi gören Türkiye’nin önde gelen DJ’i DJ Funky ‘C’yi ağırlıyor!

11 HAZİRAN CUMARTESİ ÇEŞME FLY INN BEACH'TE DJ FUNKY C

Çeşme’nin en keyifli plajlarından Fly – Inn Beach, berrak denizi, keyifli kumsalı, eşsiz lezzetleri kadar ağırladığı ünlü DJ’ler ve unutulmaz anlara imza atan happy hour partileri ile 2016 yazında da adından söz ettiriyor.

11 HAZİRAN CUMARTESİ ÇEŞME FLY INN BEACH'TE DJ FUNKY C (2)

Türkiye’nin ilk Dj’lerinden, setleri ve uluslararası partilerde çaldığı benzersiz parçalarıyla dikkat çeken, setlerinin yanı sıra eğlenceli MC şovlarıyla da büyük bir hayran kitlesine sahip olan “ DJ Funky ‘C’ ”, 11 Haziran Cumartesi günü Fly – Inn Beach’te setin başına geçiyor !

 11 HAZİRAN CUMARTESİ ÇEŞME FLY INN BEACH'TE DJ FUNKY C (1)

Seçtiği parçalarla dinleyenlerine benzersiz saatler yaşatan, Türkiye’nin en önemli DJ’lerinden “ DJ Funky ‘C’ ” Fly – Inn Beach’te unutulmaz bir partiye imza atmak için hazır!

 

Fly – Inn Beach, tüm müzik severleri 11 Haziran Cumartesi günü Happy Hour Party with DJ Funky ‘C’ye benzersiz bir eğlence ve unutulmaz bir gün yaşamaları için bekliyor.

 

www.flyinnbeach.com

Adres: Altınkum, Çeşme – İZMİR

Telefon: +90232 722 22 98

 

Gayet sıcak ve samimi bir atmosferin hakim olduğu, Hakan Dalokay’ın herkesi kendi evinde ağırladığı misafirleri gibi özenle ağırladığı Fly – Inn Beach’in 2016 sezonundaki yenilikleri “Federal Coffee Company, Sushimoto, La Bebe, Seyfi Usta, Muzipo Kids” olarak karşımıza çıkıyor. Karaköy ve Hora by Bej’den sonra 2015 sezonunda rotasını Çeşme’ye çeviren Bej, lezzetleri ve kokteylleri ile bu sene de misafirlerini Fly – InnBeach’de ağırlamaya devam ediyor. Shotları, sunumları ve güler yüzlü ekibiyle fark yaratan Tektekçi bu yaz shotlarının yanı sıra Fly – Inn Beach’de long drinkler de sunuyor. Y’Git günün her saatine uygun zengin lezzet çeşitliliği ile bu senenin de favorilerinden…

 

Yeni deniz salıncakları ve hamakları, benzersiz su sporları, eğlenceli happy hourlar, leziz kokteyller, keyifli localar, master gazebolar, kabanalar, damaklarda iz bırakan lezzetler ile 2016 yazını karşılayan, Türkiye’nin ilk beach club’ı, alanında tam bir efsane olan Fly – Inn Beach’in ağırladığı misafirlerinin tatillerine keyif katıyor.

 

7’den 70’e herkesin keyifle zaman geçirdiği Fly – Inn Beach pet friendly tarafıyla da küçük dostları ile tatilini geçirmek isteyenleri huzurla ağırlıyor.

 

2016 Yaz Sezonunda Fly – Inn Beach’te Neler Var?

 1. Federal Coffee Company (YENİ): 3. nesil kahveciliğin mimarı, Türkiye’ye nitelikli kahve anlayışında yeni bir soluk getiren Federal Coffee Company Fly – Inn Beach’le bu yaz Ege’de… Federaller, ünlü cold brew kokteylleri ve alkollü kokteyllerinin yanı sıra Fly – Inn Beach’e özel Hell Fire ve Bondi Iceberglezzetlerini yarattılar.
 2. La Bebe (YENİ): Konsepti ve lezzetleriyle Ankara’nın fark yaratan adresi La Bebe, Fly – Inn Beach’le rotasını bu yaz Ege’ye çevirenlerden… La Bebe’nin bu yaz rotasını Çeşme’ye çevirmesiyle beraber çok özel sürprizleri de var. Ünlü bebeler kokteyllerinde sadece Fly – Inn Beach’e özel hazırlanan ve isimleriyle de ilgi uyandıran lezzetler keşfedecek, sunumlarıyla iştah kabartan zengin menünün tadını çıkaracaksınız.
 3. Muzipo Kids (YENİ): Amacı 18 ay – 12 yaş aralığındaki çocukları gerçek potansiyellerini keşfedebilecekleri, değişim sağlayabilecekleri, eğlenceli, yaratıcı, güvenli, haklarını gözeten bir ortamda, bilimsel yöntemlerle sağlıklı bir hayata hazırlamak ve anı dolu dolu yaşamaları için hareketlendirmek olan Muzipo Kids, hareket eğitimleri, yaratıcı odaklı atölyeleri ve oyunlarıyla bu yaz Fly – Inn Beach’te…
 4. Sushimoto (YENİ): Sushi severlerin favorisi, kendine özgü stili ve kültürü ile Japon mutfağının en keyifli lezzetlerini sunan adresi Sushimoto, fark yaratan sushileri ile bu yaz Fly – Inn Beach’te… Sushimoto’nun Fly – Inn Beach’e özel hazırladığı Sake – ginger cocktail ile ferahlayacak, plaja ve teknelere özel bento boxlarla da sushilerin tadını çıkaracaksınız.
 5. Seyfi Usta (midyeci) (YENİ): İzmir’in meşhur midyecisi Seyfi Usta bu yaz Fly – Inn Beach’te…
 6. Fly – Inn Big Bar: 2016 yazını yepyeni çehresiyle karşılayan Fly – Inn Big Bar, tek motorlu uçak dekorasyonu ve yeni kokteylleri ile fark yaratmaya devam ediyor. Airbus, Cessna, Boeing, Stuka yenilerden… Martini sevenler için Lockheed Martini, votkalı kokteylleri sevenler için de Sukhoi ideal…
 7. Fly – Inn Beach Bar: 2016 yazını yepyeni çehresiyle karşılayan Fly – Inn Beach Bar yeni kokteylleri ile fark yaratıyor. Airbus, Cessna, Boeing, Stuka yenilerden… Martini sevenler için Lockheed Martini, votkalı kokteylleri sevenler için de Sukhoi ideal…
 8. Bej: 2015 sezonunda rotasını Çeşme’ye çeviren Bej, lezzetleri, kokteylleri ile bu sene de Fly – Inn Beach’te misafirlerini ağırlıyor.
 9. Tektekçi: Shotları, sunumları ve güler yüzlü ekibiyle fark yaratan Tektekçi bu yaz shotlarının yanı sıra Fly – Inn Beach’de farklı lezzetlerle hazırlanan özel long drinkler de sunuyor.
 10. Y’git: İzmir’in ünlü lezzet adresi Y’Git, günün her saatine eşlik eden zengin lezzet alternatifleri ile bu senede Fly – Inn Beach’te…
 11. Fly Inn Beach Su Sporları
 12. Nesine.com
 13. Boutique B Plan (YENİ): Tasarıma ve modaya gönül veren Selen Behlül ve Ceren Boyalı’nın B Plan’ı bu yaz Fly – Inn Beach’te plaj stilini tamamlıyor. Tatilin, denizin ve güneşin tadını Fly – Inn Beach’te çıkarırken, plaj stilinizi ve keyfinizi tamamlayacak, havludan peştamallara, bikinilerden sandaletlere, plaj aksesuarlarından güneş kremlerine, çantanıza atmayı, yanınıza almayı unuttuğunuz, acil ihtiyaç duyduğunuz ne varsa Boutique B Plan’ında sizi bekliyor.

 

YORUM YOK

CEVAPLA