Güzellik ve estetik için Zorlu Center’da bir mola verin

Estetik Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Bülent Cihantimur, Zorlu Center Teras Evler’de yeni bir estetik kliniği açtı

1485158820_3

Yaklaşık 4 aydır alt yapı ve dekorasyon çalışmaları süren Doctor B Zorlu kliniği ziyaretçilerini ağırlamaya başladı. Op. Dr. Bülent Cihantimur, merkezde kendisiyle birlikte görev alacak uzman estetisyen ve doktorların, Fransa’da 1 ay boyunca farklı dallarda eğitim aldıklarını söyledi ve ekledi: “Dünya ile eş zamanı son teknoloji cihazların yer aldığı kliniğimizde ayrıca ziyaretçilerin konforu da düşünülerek dekorasyon açısından ultra lüks bir yerleşke tasarımı yapıldı”.

1485158832_2

A’dan Z’ye tüm estetik uygulamalar burada

“Zorlu Center Doctor B kliniği gerçek anlamda estetik ve güzellik alanında bir açığı kapatacak. Ziyaretçilerimiz için her türlü ince ayrıntıyı düşündük ve A’dan Z’ye her şey onların konforu için tasarlandı. Son teknolojik lüks bir klinik konseptiyle hizmet veren kliniğimizde, başta Örümcek Ağı estetiği olmak üzere hydrafacial gibi cilt bakımı uygulamaları, zayıflama tedavileri, PRP, Secret, lazer uygulamaları, cilt gençleştirme tedavileri yer alıyor” diyen Cihantimur ayrıca estetik cerrahi planlaması, muayenesi ve sonrası kontrol dönemlerinin yine Doctor B Zorlu kliniğinde yapılacağını ifade etti.

1485158838_1

Konsept ürün ayrıcalığı Zorlu’da

Cildin ihtiyaçlarına uygun olarak formüle edilen ve kişiye özel cilt bakım ürünleri sunan Fransız markanın Türkiye’deki tek temsilcisi olarak Doctor B Zorlu kliniğinde olacağını söyleyen Cihantimur: “Genel cilt tipleri yerine, bireysel cilt analizi yaparak, kişilerin özel ihtiyaçlarına yönelik, tek tek formüle edilmiş ve taze olarak üretilen bir içerik sağlıyoruz. Bu konsept ürün ayrıcalığını yine Zorlu kliniğinde bulabilirsiniz” açıklamasında bulundu.

ZORLU CENTER, LEVAZIM MAHALLESİ, KORU SOKAK TERAS EVLER NO:216

BEŞIKTAŞ –İSTANBUL / 34340 TURKEY

P: +90 212 807 0372

G: +90 549365 2317

W: www.doctorb.istanbul

M: bulten@doctorb.istanbul

YORUM YOK

CEVAPLA