DÜNYA SOKAK LEZZETLERİ

DIRTY HANDS’TE!

 

Farklı kültürlerin en özgün sokak lezzetlerini bir araya getirerek eğlenceli sunumlarla çok özel tatlar oluşturan Dirty Hands ilk şubesini Akatlar’da açtı.

 

Dirty Hands Yemek (20)

 

Farklı mutfak kültürlerinden oluşan ve binlerce yemek arasından şekillenerek sokağa taşan yemeklerin verdiği keyif ve lezzet apayrıdır. Any İstanbul’un yaratıcılarının elinden çıkan Dirty Hands, bu keyif ve lezzeti misafirlerine sunabilmek için kolları sıvadı, eğlenceli bir street food konseptiyle yepyeni bir mekan yarattı. Yaşayan şehirlerin yemek kültürlerinden ve sokak lezzetlerinden oluşturduğu menüsüyle dünyanın her yerinde sevilerek yenen sokak lezzetlerini mutfağına taşıdı.

 

Dirty Hands Yemek (12)

 

İstanbul’un en popüler sokak lezzetlerinin yanı sıra geleneksel Meksika yemeklerinden bao, taco, nacos gibi dünyaca ünlü ve sevilen sokak yemeklerine de yer veren Dirty Hands, burger, kanat, domuz gibi finger food konsepttinde sunduğu yemek alternatifleriyle de dikkat çekiyor. Şehirlerin gelenekselleşen sokak lezzetlerini, o kültürün sunum ve hazırlanış yöntemlerini değiştirmeden hazırlayarak misafirlerine sunan Dirty Hands, sadece yemekleriyle değil, sunduğu 5 özel kokteyli, 5 farklı şarap ve bira seçenekleriyle de farklı alternatifler oluşturuyor.

 

Dirty Hands Yemek (10) 

Sabah, öğle ve akşam olmak üzere üç farklı öğün ile misafirlerine sunduğu sokak lezzetleri ve finger foodslarını yetenekli şefleri Cihan Kıpçak ve Ürya Doğmuş’un ustalığıyla hazırlayan Dirty Hands, akşam 23:00’dan sonra mekandaki tüm masaları kaldırarak eğlenceli müzikleriyle geceye devam ediyor.

 

Dirty Hands - Akatlar  (10)

Adres: Akat, Zeytinoğlu Cad., Akatlar No:7, 34335 Beşiktaş/İstanbul
Telefon: (0212) 352 22 82
Çalışma saatleri:

Bugün açık · 08:00–02:00

YORUM YOK

CEVAPLA