Oyuncular, yeni eklenen bölge Vampir Geçidi’nde Efsanevi Kemer ve Aksesuar kazanabilecek

Hikaye Sezon 3’te 13. ve 14. bölümler açılırken, karakter seviye sınırı 56’ya yükseldi

Sömestr etkinliğinde Destansı ekipmanların da aralarında olduğu pek çok ödül dağıtılacak

Netmarble Games (“Netmarble”), heyecan verici mobil aksiyon RPG Evilbane’e yeni bir Macera bölgesi eklendiğini ve oyunda çeşitli sömestr etkinlikleri düzenleneceğini açıkladı.

Vampir Geçidi heyecanı

Oyuna eklenen Vampir Geçidi adlı yeni bölgede, özel hücum saldırısı ve zayıflatıcı bağışıklığı yeteneklerine sahip seyrek canavarlar bulunacak. Bu bölgeyi keşfeden oyuncular ise Efsanevi Kemer ve Aksesuar ile Epik Pelerin gibi bazı eşyalar elde edebilecek.

Hikaye Sezon 3’ün çok daha etkileyici olaylara sahne olacak olan 13 ve 14. bölümleri de açıldı. Bu iki bölümden de sırasıyla Efsanevi Kolye Seçici ve 40 Cennet Taşı kazanma imkanı bulunuyor. Bunlara ek olarak, EvilBane‘in karakter seviye sınırı 55’ten 56’ya yükseliyor ve bu yeni seviyeye ulaşanlara Destansı Popüler Aksesuar Seçici hediye ediliyor.

Netmarble’dan muhteşem hediyeler

Netmarble, yeni bölüm güncellemesi kutlamak amacıyla 20 Ay Küresi biriktiren oyunculara Destansı Popüler Ekipman Seçici, yeni bölüm Vampir Geçidi’ndeki dört bölüm baş düşmanı yenenlere ise Epik Silah Ay Küresi verecek.

Oyuncuların ekipman geliştirmesini desteklemek için düzenlenecek olan bir diğer etkinlikte, ekipmanlarını birleştiren, seviyelerini arttıran veya limit kıran oyunculara, farklı seviyelerde olabilecek özel bir eşya olan Ay Küresi Seçici ve ekipmanlarının özelliklerini üç kere değiştirenlere Epik Ay Küresi hediye edilecek.

EvilBane oyun içi satın alma seçenekleriyle App Store ve Google Play üzerinden ücretsiz indirilebilir.

App Store: https://itunes.apple.com/app/id996345745

Google Play: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.netmarble.ravgl

Oyunla ilgili daha fazla bilgi için resmi EvilBane web sitesini ve resmi Facebook sayfasınıziyaret edebilirsiniz.

Netmarble Games Corporation Hakkında

Netmarble Games Corp. muhteşem bir mobil oyun tecrübesi sunarak dünya çapında her yaştan kitleleri eğlendirmeyi amaçlar. 2000 yılında Kore’de kurulan Netmarble, Asya’daki en hızlı büyüyen mobil oyun şirketidir ve sürekli olarak küresel düzeyde en üst geliştirici ve yayıncılardan biri olarak listelenmektedir. 3.000’in üzerinde çalışanıyla Netmarble, Lineage2 Revolution, STAR WARS™: Force Arena, MARVEL Future Fight, Seven Knights ve Paramanya’nın aralarında bulunduğu en başarılı mobil oyunlardan bazılarını üretip sunmaktadır. Önde gelen gündelik (casual) oyun geliştiricisi Jam City’nin en büyük ortağı olan Netmarble’ın aynı zamanda Asya’nın en büyük eğlence şirketi CJ E&M Corporation, Asya’nın en büyük Internet şirketi Tencent Holding ve lider MMO şirketlerinden NCsoft ile stratejik bir işbirliği vardır. Daha fazla bilgi için www.netmarble.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Netmarble Games’in İstanbul merkezli ofisi Netmarble Turkey; Paramanya, Wolfteam, MARVEL Future Fight ve Seven Knights gibi başarılı oyunlar için pazarlama, yerelleştirme, halkla ilişkiler, QA ve IT hizmetleri sunar. Daha fazla bilgi için www.netmarbleturkey.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

YORUM YOK

CEVAPLA