Geleneksel olarak düzenlenen ve yoğun ilgi gören FLO Garaj Günleri, 20 Ocak’ta geçici bir süre için Yenibosna’da açıldı. ‘FLO Garaj Günleri’ boyunca dünya markalarından yüzlerce çeşit ayakkabı yüzde 80’e varan indirimlerle ve 19,99 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Üstelik “erkek ve spor ürünlerinde 3 al 2 öde” ve “kadın ve çocuk ürünlerinde 1 alana 1 bedava” fırsatıyla…

Kaliteli, güncel moda ve geniş bir ürün yelpazesini ulaşılabilir fiyatlarla sunan FLO, büyük ilgi gören geleneksel ‘FLO Garaj Günleri’ne Yenibosna’da devam ediyor. 20 Ocak – 6 Şubat 2017 tarihleri arasında gerçekleşecek olan ‘FLO Garaj Günleri’nde kadın, erkek ve çocuk için yüzlerce çeşit ayakkabı 19,99 TL’den başlayan fiyatlarla ve %80’e varan indirimle satışa sunuluyor. Üstelik “erkek ve spor ürünlerinde 3 al 2 öde” ve “kadın ve çocuk ürünlerinde 1 alana 1 bedava” kampanyası gerçekleştiriliyor.

FLO Garaj Günleri’nde dünyaca ünlü Lumberjack ve Dockers by Gerli gibi markaların yanı sıra; ayak sağlığı, konfor ve rahatlığın sembolü olan Polaris; genç, dinamik ve enerjik kitlenin tercihi Kinetix; çocukların en sevdiği kahramanlardan SPIDER-MAN, Winx, Ben10 gibi lisanslı ürünler ile Nike, Converse, Puma gibi dünyaca ünlü spor markaları, %80’e varan indirimlerle tüketicilerle buluşuyor.

Dünyaca ünlü markaların zengin alternatiflerle satışa sunulduğu FLO Garaj Günleri’nde ayakkabının dışında rengarenk çantalar da tüketiciler tarafından büyük ilgi görüyor.

Adres: Fevzi Çakmak Mah. Yıldırım Beyazıd Cad. No:1, Yenibosna Kültür Üniversitesi Karşısı, Koçtaş Önü Bahçelievler

YORUM YOK

CEVAPLA