Helenium Boutique

İstanbul’un yeni merkezinde butik bir yaşam

Yaşam tarzınızda siz öne çıkacaksınız…

İstanbul’da planlı kentleşmeye model olarak yükselen ve Pendik Kurtköy’de yer alan Helenium Boutique, aileniz ve sizin için farklılık yaratarak butik yaşam tarzını başlatıyor. Sadece 1+1, 2+1 ve 3+1 ve üstü dairelerden oluşan Helenium Boutique, modern tasarımı özgün boutique mimari anlayışla birleştiriyor ve hayatınızda yeni bir başlangıcın kapılarını açıyor.

Aydos Ormanı eteklerinde yer alan Helenium Boutique, bir zamanların sakin banliyö yerleşiminde yeni ve ölçülü bir modern yapılaşmanın öncülüğünü yapıyor, ev içi butik tasarımdan 24 adet butik mağazanın yer alacağı çarşısına kadar her ayrıntısı incelikle işlenmiş, başrolünde ailenizin ve sizin yer alacağı butik bir yaşam tarzını gerçek kılıyor.

TEM Otoyolu’na sadece birkaç dakikalık mesafede yer alan Helenium Boutique, İstanbul’un diğer merkezlerine erişiminizi kolaylaştırırken, Sabiha Gökçen Havalimanı’na olan birkaç dakikalık mesafesiyle yurtiçi ve yurtdışı ulaşımınıza da kolaylık sağlıyor.

Butik Yaşam

Butik mimari
En ince ayrıntısına kadar düşünülerek tasarlanan, mimari yaklaşımıyla farklılaşan ve butik mağazalarla sakinlerine aidiyet duygusu yaşatan Helenium Boutique’de kendinizi her bakımdan özel hissedeceksiniz.

Butik yaşam ayrıcalığı
Ev içi dekorasyonunda butik dokunuşların ayrıcalığını yaşayacak, ev içi konforuna verilen özel önemle ayrıcalıklı bir yaşam tarzına terfi edeceksiniz.

Butik tasarım
Butik otellerin bahçe tasarımlarını andıran seçici bahçe düzenlemesi, ferforje tasarımlı merdivenleri, balkonlarından sarkan çiçek düzenlemeleri ve daha birçok ayırdedici özellikle farklı bir dünyada yaşayacaksınız.

Butik mağazalar
Butik mağazalara, butik sanat atölyeleri ve galerilere ev sahipliği yapan Helenium Boutique Çarşı’da tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak, sıcak ve samimi bir ortamda alışveriş yapmanın mutluluğunu yaşayacaksınız.

Lokasyon

Tüm merkezlerin merkezinde!
Aydos Ormanı’na komşu
TEM Otoyolu’da sadece birkaç dakika
Sabiha Gökçen Havalimanı’na sadece birkaç dakika
Viaport’a sadece birkaç dakika
Ve önde gelen eğitim kurumlarına sadece birkaç dakika mesafede.

İletişim
Satış Ofisi
YeniŞehir Mahallesi.Eşref Bitlis Bulvarı No:33 Kurtköy/Pendik
T:(0216) 702 10 00 (PBX)

YORUM YOK

CEVAPLA