KAYNAK: HABERTÜRK.COM

Harry Potter serisi yazarı J.K. Rowling’in elinden çıkan ‘Fantastic Beasts and Where to Find Them filminin ilk fragmanı yayınlandı

Harry Potter’ın 18 Kasım 2016’da vizyona girecek olan son filmi Fantastic Beasts and Where to Find Them’in fragmanı, filmin resmi Twitter hesabından paylaşıldı.

 

İlk olarak 2001 yılında Harry Potter: Felsefe Taşı ile başlayan efsane filmin serisi, son olarak 2011 yılında vizyona giren Harry Potter ve Ölüm Yadigarları 1-2 filmleriyle sona ermişti.

Aradan 5 yıl geçtikten sonra Harry Potter karakterinin yaratıcısı olan J.K. Rowling’ın 2001 yılında yazdığı Fantastic Beasts and Where to Find Them (Fantastik Canavarlar Nelerdir, Nerede Bulunurlar?) kitabı, 2016 yılında film olarak tekrar karşımıza çıkacak.

Harry Potter film serisinin hayranlarını tekrar heyecanlandıracak olan Fantastic Beasts and Where to Find Them filmi, serinin diğer bölümlerinde olduğu gibi Rowling’in daha önce yılında kaleme aldığı kitaptan uyarlanmış.

Akıllara gelen en büyük soru ise ‘Acaba Harry Potter rolündeki Daniel Radcliffe ve Hermione Granger rolündeki Emma Watson da oynayacak mı?’ geliyor. Fakat bu seride yer almayacaklar çünkü film Harry Potter serisinin başlangıcından 70 yıl öncesinde geçecek. Fantastic Beasts and Where to Find Them’in sinema uyarlamasında yönetmenlik koltuğunda Potter serisinin son dört filmini yöneten David Yates oturacak.

Filmin resmi Twitter hesabının paylaştığı fragman, ‘Lumos Maxima’ fısıltısıyla başlıyor. Serinin önceki filmlerinde olduğu gibi Fantastic Beasts and Where to Find Them’in ambiyansı yine tüylerinizi diken diken edecek.

 

 

YORUM YOK

CEVAPLA