Pendik’te özel bir banka şubesine gelen karı koca soygun yapmak istedi. Bankanın güvenlik görevlisinin olaya müdahalesiyle silahlı çatışma çıktı. Güvenlik görevlisi, erkek soyguncu ve bankada bulunan bir kadın müşteri yaralandı.

IMG-20170331-WA0031

Pendik’te bulunan Tevhik İleri İş Bankası şubesinde öğle saatlerinde silahlı soygun girişimi yaşandı. Silahlı bir şekilde bankaya gelen iki sevgiliye bankanın güvenlik görevlisi müdahale etti.

IMG-20170331-WA0030

Biranda silahların ateşlenmesi üzerine bankanın güvenlik görevlisi ve erkek soyguncu ile bankada bulunan bir kadın müşteri yaralandı.

Olay sonrasında silah zoruyla bir otomobili durduran soyguncular hızla olay yerinden uzaklaştı. Otomobilin plakasını alan Pendik ve Tuzla İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri tüm giriş ve çıkışları kapattı.

YARALI SOYGUNCU HASTANE GİRİŞİNDE YAKALANDI

Olay sonrası yaralanan erkek soyguncu U.U.  olayda kullandığı 1 adet tabanca ve 1 adet bıçakla birlikte Tuzla Gispir Hastanesi’nde gözaltına alınırken imam nikahlı eşi olan Kırgızistan uyruklu kadında evinde gözaltına alındı. Zanlıların evlerinde yapılan aramalarda 1 adet polis rozeti bulundu.

YORUM YOK

CEVAPLA