BAŞKAN ALTINOK ÖZ KIZILAY BULVARI’NDAKİ ÇALIŞMALARI YERİNDE İNCELEDİ

BAŞKAN ÖZ KIZILAY İNCELEME (3)

Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz, Kızılay Bulvarı’nda başlatılan asfalt ve düzenleme çalışmalarını yerinde inceledi.

BAŞKAN ÖZ KIZILAY İNCELEME (1) (1)

Kartal Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, ilçe genelinde sürdürdüğü yağmursuyu kanalı ve asfaltlama çalışmalarına devam ediyor. Bu çalışmalar kapsamında Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz, Kızılay Bulvarı’nda başlatılan asfalt ve düzenleme çalışmalarını yerinde inceledi.

BAŞKAN ÖZ KIZILAY İNCELEME (4)

Kartal Belediyesi Başkan Yardımcısı Gülcemal Fidan ile birlikte Kızılay Bulvarı’nı gezen Başkan Altınok Öz, çalışmalar hakkında bilgi aldı.

BAŞKAN ÖZ KIZILAY İNCELEME (6)

Olumlu hava şartlarının devam ettiği sürece asfaltlama çalışmalarına devam edeceklerini belirten Başkan Altınok Öz, “Vatandaşlarımıza daha rahat ve huzurlu bir Kartal yaratmak için çalışıyoruz. Altyapı, üstyapı, yol ve ulaşım konusundaki çalışmalarımız devam ediyor. Olumlu hava şartları devam ettiği sürece asfaltlama çalışmalarına devam edeceğiz. Kartallılar ile birlikte çözüm üretip hep birlikte çalışacağız. Kartal, değişim ve dönüşüm içerisinde.” dedi. Mahallelerinde Başkan Altınok Öz’ü gören Kartallılar, yapılan çalışmalardan dolayı mutlu olduklarını belirtirken Başkan Altınok Öz’e teşekkür etti.

YORUM YOK

CEVAPLA