Silivri’de düzenlenen operasyonda, organize suç örgütlerine silah, susturucu ve noktalayıcı satışı yapan G.B. gözaltına alındı. Günter B.’nin evinde ve arabasında yapılan arabalarda çok sayıda silah, susturucu, noktalayıcı ve mermi ele geçirildi. G.B.’nin çok sayıda müzik albümü çıkartarak kliplerini de youtobe’da yayınladığı öğrenildi.

İstanbul Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, organize suç örgütlerine silah satışı yapan bir kişiyi takibe aldı.

ALBÜM YAPIP, KLİP ÇEKİP SİLAH SATMIŞ

Silah satışı yapan kişinin çok sayıda müzik albümü çıkartarak kliplerini youtube sosyal medya sitesinde yayınlayan G.B. olduğu belirlendi.

ÇOK SAYIDA SİLAH, SUSTURUCU VE NOKTALAYICI ELE GEÇİRİLDİ

Organize polisi Günter B.’nin Silivri’de bulunan evi ve arabasında aramalar yaptı. Yapılan aramalarda,10 adet tabanca ve bu tabancalara ait 10 adet şarjör, 5 adet susturucu, 2 adet tabancalara takılan lazer noktalayıcı, 629 adet fişek, 13 adet uzun namlulu silahlara ait fişek, 1 adet polis kanalı yüklü el telsizi ele geçirildi.

KLİPLİ SİLAH BARONU GÖZALTINA ALINDI

Yapılan operasyonda evinde ve otomobilinde çok sayıda silah bulunan Günter B. gözaltına alındı. Günter B.’nin çok sayıda müzik albümü çıkarttığı ve seslendirdiği müzik parçalarını da youtube sosyal medya kanalından yayınlandığı öğrenildi.

Polisteki işlemleri tamamlanan klipli silah baronu çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

YORUM YOK

CEVAPLA