Televizyon izleyicilerinin merakla takip ettiği Kurtlar Vadisi Pusu’nun, 277. bölümünde Polat Alemdar’ın 10 yıl boyunca beklediği sır Stonehenge’de ortaya çıkacak.

kurtlar vadisi pusu

BÜYÜK KONSEY STONEHENGEDE BULUŞUYOR

Dizideki Büyük Konsey Stonehenge’de toplanıyor. Tüm dünyayı yöneten büyük hanedanların katılımıyla gerçekleştirilen toplantının katılımcıları arasında Polat Alemdar ve Kuzuzade ailesini temsilen Yusuf da vardır.

Davetiyeleri dağıtma görevi verilen Zeynep, Polat’a konsey toplantısına katılmamasını tavsiye ederken, Polat Alemdar’ın ise bu fırsatı kaçırmaya hiç niyeti yoktur.

kurtlar vadisi pusu

Karun’un talimatıyla harekete geçen John Smith ve Ariel, Irak’ta bulunan Hoca’yı düzenledikleri bir operasyonla kaçırırlar.

Amaçları Hoca’yı etkisiz hale getirerek Türkiye’nin bölge üzerindeki etkisini kırmaktır. Bu sırada Hoca’yı korumakla görevli Cahit ve Yasin tuzağa çekilir. Ancak Hoca’ya hiç ummadığı bir yerden, Gölge’den destek gelir ve Hoca kurtulur.

kurtlar vadisi pusu 3

Peki Polat Alemdar’ın kurşunlarının hedefi olan Gölge neyin peşindedir? Polat Alemdar ise bu sayede hem Gölge’nin yaşadığını öğrenir, hem de can düşmanının Hoca’yı neden kurtardığını merak eder.

YORUM YOK

CEVAPLA