Adres:

Osman Gazi Mah. Mezarlık Cad. Mahal Sancaktepe Ada A Bok – 4 –
Sancaktepe/ İSTANBUL

 

Tel: 0505 468 53 13

 

E-Posta: info@mahalsancaktepeada.com

 

 

Kroki için tıklayınız

.TERTEMİZ BİR HAVA, RENGARENK BAHÇELER…

Mavi ile yeşilin muhteşem buluşmasıyla ortaya çıkan eşsiz bir güzellik içerisinde, özenle tasarlanmış süs havuzları ve rengârenk bahçelerle donatılmış Mahal Sancaktepe Ada, insan odaklı tasarımı ve başarılı mimari yaklaşımıyla gökyüzü ferahlığını evinize taşımayı başarıyor.

.GÜN IŞIĞIYLA AYDINLANAN YAŞAMLAR…

Modern mimarisiyle göz dolduran Mahal Sancaktepe Ada, birbirine geniş mesafeli blokların ferahlığının hissedildiği, bol gün ışığı alan daireleri ve her tür konforu sunan yaşam alanlarıyla özellikle aileler için mükemmel bir seçenek olma özelliği taşıyor. Metropol yaşamına uyum sağlarken doğal olmayı da başaran bir proje olması daha da önemli bir yatırım aracı haline gelmesini sağlıyor.

.GÜVENLİĞİNİZ BİZİM İÇİN ÖNEMLİ…

Mahal Sancaktepe Ada’da güvende olmanızı sağlamak için teknolojinin tüm avantajları kullanılıyor. Site içerisindeki kapalı devre kameralar, bina girişlerinde araç kontrollü giriş-çıkışlar, 24 saat güvenlik hizmeti, yangın merdivenleri, acil çıkış kapıları ile kendinizi güvende hissetmenizi sağlayacak her türlü ayrıntı düşünülüyor.

TEHLİKELERE KARŞI GÜVENDESİNİZ…

Dışarıdan gelebilecek tehlikelerin yanı sıra doğal nedenlerle oluşabilecek durumlara karşı da hazırlıklı olan Mahal Sancaktepe Ada, deprem yönetmeliğine uygun ve zemin yapı etkileşimi dikkate alınarak, radye temel üzerine inşa ediliyor.

HAVUZ BAŞINDA KEYİF ZAMANI!

Mahal Sancaktepe Ada’da havuz keyfi bambaşka Evinizin yanı başındaki havuzda stresinizi atarken, şehrin içinde yazlık özelliklerine sahip bir yaşamın tadını çıkartmak da size kalıyor.

.ÇOCUKLAR EĞLENİYOR!

Ayrıca çocuklarınızı da unutmadık. Sizler havuzun keyfini yaşarken çocuklarınız da hemen yanı başınızda, onlar için hazırladığımız çocuk havuzunda doyasıya eğleniyor olacaklar.

.GÜCÜNÜZE GÜÇ KATIN!

Mahal Sancaktepe Ada’da keyifli bir yaşama merhaba diyenler yaşam kalitelerini belli bir seviyede tutma şansı yakalıyor. Hem zinde kalabilmeyi hem de sağlığını güçlendirmeyi hedefleyenler Fitness Center’dan istedikleri kadar yararlanabiliyor.

ŞİMDİ SANCAKTEPE ZAMANI

İstanbul’un en genç ilçelerinden biri olan Sancaktepe, yatırımını ve yaşamını burada planlayanlara şimdiden kazandırmaya başladı. Sancaktepe’ye komşu Ataşehir, Çekmeköy ve Kartal gibi ilçelerin gün geçtikçe talep ve arz dengesinde doyum noktasına ulaşmaya başlaması Sancaktepe’yi uygun fiyatlarla kaliteli yaşam standardı arayan insanların tercih noktalarından biri haline getirdi bile. Günümüzde Sancaktepe kira artış oranında İstanbul’un en yüksek kira artışı oranına sahip ilçelerinden biri. Ayrıca marka değeri ve yaşam kalitesi yüksek birçok konut projesinin Sancaktepe de üretilmesi bir tesadüf değil.

Haritaya baktığınızda Sancaktepe Anadolu Yakası’nın merkezindeki özel konumuyla İstanbul’un 7 ilçesine komşu. Sancaktepe’nin bu stratejik konumuna düşük imar uygulamalarını, ilçeyi çevreleyen ormanları ve güçlü ulaşım bağlantılarını eklediğinizde İstanbul’un genel dokusundan farklı bir çekim merkezinin doğuşunu görmezden gelmek imkânsız.

İstanbul’da Şimdi “Mahal Sancaktepe” zamanı…

METRO SANCAKTEPE’DE

Haziran 2012’de temelleri atılan ve 38 ay gibi rekor bir sürede tamamlanması planlanan Üsküdar – Sancaktepe hattında çalışacak olan metronun Sancaktepe’nin yükselen yıldızını daha da parlatacağı kesin. Metro hattının tamamlanarak hizmete girmesiyle Sancaktepe’den yolculuk süreleri; Üsküdar’a 24, Yenikapı’ya 36, Taksim’e 44, Hacı Osman’a 68, Atatürk Havalimanı’na 68 ve Olimpiyat Stadı’na 78 dakika olacak. Metro sayesinde şehrin her noktasına trafiğe takılmadan zaman kaybı yaşamadan keyifli ve kolay bir şekilde ulaşacaksınız.

Mahal Sancaktepe’de şehir gerçekten ayaklarınızın altında…

SAĞLIKTEPE SANCAKTEPE

Anadolu Yakası’nın en yüksek kapasiteli devlet hastanesi olma özelliğine sahip 4.000 yataklı Şehir Hastanesi Çekmeköy, Ümraniye, Ataşehir, Sultanbeyli, Kartal, Pendik ve Maltepe’ye komşu Sancaktepe’de planlanıyor. Tamamlandığında Anadolu Yakası’nda hizmet verecek olan içerisinde sosyal donatıları da barındıracak dev Şehir Hastanesi Sancaktepe’nin değerine değer katacak.

Tüm bunlara ek olarak şu anda inşaatı 40.000 m2 alanda devam eden 400 yataklı Sancaktepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi ve şu an faaliyette olan 41 poliklinikle günde 1.000 kişiye hizmet verme kapasitesine sahip Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi’yle Sancaktepe sağlık alanında da gerçek bir çekim merkezi.

SPORUN KALBİ SANCAKTEPE

Basketbol, voleybol ve daha birçok spor dalına ev sahipliği yapacak olan, aynı zamanda içinde dünya standartlarında Olimpik Yüzme Havuzu barındıran Eyüp Sultan Kapalı Spor Salonu ve Olimpik Yüzme Havuzu Tesisleri, Rıdvan Dilmen Spor Tesisleri, Akpınar Kapalı Spor Salonu ve Olimpik Yüzme Havuzu ile 2.000 kişilik izleyici kapasitesine sahip çok amaçlı Hakan Şükür Stadı 4 parkurlu koşu pisti ile 7’den 70’e herkesi genç ilçe Sancaktepe’de spora davet ediyor.

KEYİFLİ BİR YAŞAM İÇİN…

Sadece barınmaya yönelik değil, mutlu ve rahat yaşamaya yönelik projeler üreten Denge Yapı’nın İstanbul’un en genç ilçelerinden Sancaktepe’de toplam 169 daire 4 blok ile yükselecek olan yeni projesi Mahal Sancaktepe Ada, detaylardan bütüne ulaşan kusursuzluğu ile size ve ailenize yüksek standartlarda, mükemmel bir yaşam ayrıcalığı sunuyor. 10.454 m2 alana kurulu olan Mahal Sancaktepe Ada’da iki tip 1+1, dört tip 2+1 ve tek tip 3+1 olmak üzere toplam yedi farklı tipte daire bulunuyor.

Arazisinin %85’i yeşil ve sosyal alan olarak tasarlanan Mahal Sancaktepe Ada; planlanmış altyapısı ve üst seviyedeki güvenlik donanımları ile günümüzün konfor ihtiyacını fazlasıyla karşılıyor.

Mahal Sancaktepe Ada’da şehirden kopmadan sakin ve huzurlu bir yaşam sizleri bekliyor.

BİR DE BAKMIŞSINIZ EVİNİZDESİNİZ!

Mahal Sancaktepe’de siz her yere, her yer size çok yakın. Kurtköy Sabiha Gökçen Havalimanı 15 dakika, Finans Merkezi Ataşehir 14 dakika, Boğaziçi Köprüsü 21 dakika, TEM Otoyolu yanı başınızda, TEM-Kartal bağlantı yoluna ulaşmak ise sadece birkaç dakika…

Mahal Sancaktepe Istanbul’un ana ulaşım damarlarına olan yakınlığıyla eşsiz bir lokasyona sahip özel bir proje.

YORUM YOK

CEVAPLA