OĞUZKAAN KOLEJİ BAHÇELİEVLER VE HALKALI’DA DA AÇILIYOR!

Eğitimin 25 yıllık tecrübesi Oğuzkaan Koleji, TEOG ve LYS sınavlarında yakaladığı yüksek ve tescillenmiş başarıları, The Collage Board tarafından onaylanmış, özellikle ABD ve Avrupa’da saygın üniversitelerin kapısını açan SAT (Scholastic Aptitude Test-Eğitim Yetenek Testi) sınav merkezi olmasıyla dikkat çekiyor.

Hatice Yilmaz

Eğitim ve öğretime Çapa, Bakırköy (Lise ve Ortaokul)  ve Maltepe Kampüslerinde devam eden Oğuzkaan Koleji, Bahçelievler ve Halkalı’da iki  şube daha açıyor. Yeni şubelerinde Anaokulu, 1.2.3.4 ve 5.6.7. ve 8. sınıf öğrencilerine eğitim verecek olan Oğuzkaan Koleji , 2016-2017 eğitim öğretim yılı için kayıt almaya devam ediyor.

Foto 1 (4)

Velilerden gelen yoğun talep karşısında Bahçelievler ve Halkalı’da  yeni şubeler açtıklarını belirten Oğuzkaan Koleji Yönetim Kurulu Üyesi Hatice Yılmaz, ‘Kontenjanlarımızdaki doluluk nedeniyle velilerden yeni şube açma konusunda yoğun talep almaya başladık ve Bahçelievler ve Halkalı’da yeni şubeler açmaya karar verdik. Yeni okullarımız anaokulu, ilkokul ve ortaokul olarak eğitim verecek ve 2016-2017 Eğitim Öğretim Dönemi’nde eğitim hayatına başlayacak.’ dedi.

YORUM YOK

CEVAPLA