Puma 230CVX Platinum Edition modeli ile sunulan geri sürüş sistemi, özellikle silaj tarımı ile uğraşan kullanıcıların hayatını kolaylaştırıyor. Sürücü koltuğunun 180° çevrilmesiyle ulaşılan arka direksiyon ve ekran sayesinde traktöre tam bir hakimiyet sağlanarak tek bir sıranın bile kaçırılması engelleniyor.

Puma 230CVX Platinum Edition Konya 2016 Tarım Fuarı’nda şık dizaynı ve üstün teknik özellikleriyle beğenileri üzerine topladı.

Avrupa’da “Yılın Traktörü” ve “Yılın Makinesi” seçilen Case IH Magnum 380 CVX de Konya’daydı

“CASE IH’in yenilikçi, ‘premium’ marka vizyonuyla ve ürün ile hizmetlerin sürekli olarak iyileştirilmesi ilkesiyle geliştirilen ve Türkiye’nin en yüksek beygir ve tork gücüne sahip traktörü Magnum 380 CVX, sadece Avrupa’da değil bütün dünyadaki çiftçiler için geçerli ve efektif bir çözüm olarak dikkat çekiyor.

Yüksek güç ve ekonomi denildiğinde ilk akla gelen traktör Magnum 380 CVX bunu güçlü ve ekonomik motoru ve kademesiz (CVT) transmisyonu ile sağlıyor. Magnum 380 CVX; zor şartlar altında 380 HP nominal güçten 435 HP güce kadar çıkabilen, 1850 Nm tork üreterek kendini kanıtlamış Tier 4B egzoz emisyon değerindeki motoru ile sınıfında yeni standartları belirliyor.

Kademe ve vites geçişi olmadan sarsıntısız bir şekilde çalışarak debriyaj kayıplarını ortadan kaldıran ve yakıt tasarrufunu maksimuma çıkartan Sürekli Değişken (CVT) transmisyon sistemi, 0,03 km/h gibi düşük hızları kullanıcısına sunuyor. Standart olarak sunulan ve kumanda konsolunda bulunan tek bir tuşa basarak gerektiğinde devre dışı bırakılabilinen ön aks süspansiyonu ve 3155 mm değerine sahip arttırılmış dingil açıklığı toprağa tutunmayı arttırarak traktörün çekiş gücünü yükseltiyor.

Case IH Magnum 380 CVX bir otomobil kadar sessiz kabin içi, kullanılması kolay 8 farklı fonksiyona kumanda etme imkanı sunan çok fonksiyonlu kumanda kolu, renkli dokunmatik ekranı ile kullanıcısının uzun saatler boyunca kesintisizce çalışmasını sağlıyor.

Yeni Case IH Magnum 380CVX model traktörler üstün teknik özellikleri ve ödüllü tasarımı ile büyük işletmelerin beklentilerini karşılıyor.

 

TürkTraktör Hakkında

Türkiye otomotiv sanayinin halen faaliyette olan ilk üreticisi olarak 1954 yılında faaliyete geçen TürkTraktör, bugün Avrupa’nın en büyük traktör üreticileri arasında yer almaktadır. TürkTraktör’ün 1955 yılında 815 adet olan yıllık üretim adedi, 2015 yılı sonunda 47.000 adedi aşkın durumdadır. Türkiye’de kesintisiz 9 yıldır pazar lideri olan TürkTraktör, bugüne kadar toplam 130’un üzerinde ülkeye ihracat gerçekleştirmiştir. Koç Topluluğu ile dünyanın en büyük traktör üreticilerinden CNHI’in ortak olduğu şirketin hisselerinin yüzde 24,9’u BIST’de’ işlem görmektedir. Şirketin ikinci üretim tesisi TürkTraktör Erenler fabrikası, Haziran 2014 itibariyle üretime başlamıştır. TürkTraktör; Case IH, New Holland ve Steyr marka traktör üretimi, ziraat ekipmanları ve iş makineleri distribütörlüğünün yanı sıra; New Holland TDD serisi ve Case IH JX seri traktörlerin dünyadaki tek tasarım ve ana üretim merkezi, Utility Light seri traktör ve transmisyonların dünyadaki tek üretim merkezi, TDD serisi transmisyonlar için dünyadaki tek mühendislik ve üretim merkezi S8000 seri motorların ana üretim merkezidir. Ankara ve Erenler’de bulunan Türk Traktör tesislerinde 3 bini aşkın kişi çalışmaktadır. “Bugün ve gelecekte modern tarıma yön veren şirket olmak” ilkesiyle hareket eden TürkTraktör, ülkemizin tarım ekonomisinde verimliliğin en büyük destekçisi ve 60 yılı aşkın deneyimiyle 23 milyonluk kırsal nüfusumuzun refahını artıran gerçek bir dosttur. www.turktraktor.com.tr

YORUM YOK

CEVAPLA