Volkan Çetinkaya, Survivor

Volkan Çetinkaya Survivor’a katılıyor

Aslen Hamzalı Mahallesinden olan Volkan Çetinkaya, 21 Ocak’ta başlayacak olan Survivor…

Aslen Hamzalı Mahallesinden olan Volkan Çetinkaya, 21 Ocak’ta başlayacak olan Survivor proğramına katılıyor.

Volkan Çetinkaya Şereflikoçhisar Halkına; “Survivor’a Şereflikoçhisar’ımın adını duyurmaya, hemşehrilerimin göğsünü kabartmaya, onları gururlandırmaya gidiyorum. Hepinizden Allah razı olsun” şeklinde notunu gazetemiz aracılığıyla aktardı.

Şereflikoçhisar halkının desteklerini bekleyen Volkan Çetinkaya kimdir?

Volkan Çetinkaya;
21.02.1983 tarihinde Hamzalı mahallesinde dünyaya geldi. İlkokul öğrenimi sırasında babası Tarık Çetinkaya’yı 1994 yılında elim bir trafik kazasında kaybetti. Üç erkek kardeş olan Volkan Çetinkaya ailenin en küçük kardeşidir. Yakın zamanda annesini de kaybeden Volkan Çetinkaya, Hacettepe Üniversitesi spor bilimleri teknolojisi Beden Eğitimi öğretmenliği bölümü mezunudur.

Öğrenim hayatından sonra Türk Silahlı Kuvvetlerinde Teğmen olarak göreve başlayan Volkan Çetinkaya, 7 yıl Türk Silahlı Kuvvetlerine hizmet etti.

Volkan Çetinkaya; Ordu Milli Takım kaptanlığı, yüzme antrenörlüğü, atletizm antrenörlüğü, futbol antrenörlüğü ve aynı zamanda Ankara’da Üniversitelerin Beden Eğitimi bölümlerine (BESYO)’ya öğrenci hazırlamakta.

Evli ve iki çocuk babası olan Volkan Çetinkaya, Şereflikoçhisar halkı olarak Survivor 2017’de desteklerinizi beklediğini belirtti.

Çengel Gazetesi olarak hemşehrimiz Volkan Çetinkaya’ya başarılar diliyoruz.

YORUM YOK

CEVAPLA