BIG CHEFS İLE

YENİDEN HAYAT BULAN

“TARABYA PLAJI”

2017 YAZINA HAZIR!

 

Geçmişte birçok ünlü ismi ağırlayan, boğazın tüm güzelliğini sergileyen, Yeşilçam’ın unutulmaz simgesi “Tarabya Plajı”, Big Chefs ile bu yaz da İstanbul’un en gözde adreslerinden biri olmaya devam ediyor…

 

BIG CHEFS TARABYA PLAJI

 

Big Chefs Tarabya’nın geçen sene kendi yorumuyla İstanbullulara kazandırdığı eski Tarabya Plajı, 6 Haziran’da 2016 sezonunu açtı. Şehrin yoğun temposundan, gürültüsünden uzaklaşmak isteyenler için İstanbul’un merkezinde, deniz, plaj ve tatil keyfini sunan Big Chefs Tarabya Plajı, haftanın her günü, 10.00 – 18.00 saatleri arasında hizmet veriyor.

 

BIG CHEFS TARABYA PLAJI (6)

 

Big Chefs Tarabya Plajı, yaz sıcaklarında serinleyip, tatil keyfinin yaşanacağı keyifli bir alan sunarken, geçmişte İstanbul’un en gözde plajlarından biri olan Tarabya Plajı’nın da nostaljisini yaşatıyor!

 

BIG CHEFS TARABYA PLAJI (4)

 

Özel yemek ve içecek servisi, yanında taşımak istemeyenler için girişte ücretsiz plaj havlusu, buz gibi serinleten keyifli bir limonata ikramı, şahsi dolap, soyunma kabini ve duş alanı bulunan, 100 kişi kapasiteli Big Chefs Tarabya Plajı, deniz kenarı ve güneşlenme terası olarak iki bölüme sahip.

 

BIG CHEFS TARABYA PLAJI (1)

 

İstanbul’da artık nefes alacak yer kalmadı diyenlerin, deniz ve güneşin tadını çıkarmak isteyenlerin, Big Chefs Tarabya Plajı sayesinde artık çok uzaklara gitmesine gerek kalmayacak!

 

Kart sistemi ile sezonluk üyelik imkanı da sağlayan Big Chefs Tarabya Plajı, çok uzaklara gitmeye gerek kalmadan, şehirde yazın, denizin, güneşin keyfini yaşamak isteyenleri bekliyor.

 

www.bigchefs.com.tr

Adres: Yeniköy Cad., No:3, Tarabya / İSTANBUL

Telefon: 0212 262 0020

 

Editöre Not:

0 – 6 yaş ücretsiz…

Hafta içi giriş: 75 TL – Hafta sonu giriş: 100 TL

Haziran – Eylül 2016 Sezonluk Kart: 1600 TL (20 giriş – hafta içi ve hafta sonu dahil)

 

YORUM YOK

CEVAPLA