Sonbahar mahsullerini en güzel tatlara dönüştüren

Plus Kitchen, yeni yıla özel hazırladığı birbirinden sağlıklı mezeleri ile yılbaşı sofralarınızı süslüyor!

Plus Kitchen Mezeler (1)

2016’yı karşılamaya hazırlandığımız bugünlerde herkesin hayalini yılbaşı sofraları süsler. Hazırlanan sofralara ayrı bir özen gösterilir. Sofralarına özen gösteren, yeni yıla sağlıklı bir başlangıç yapmak isteyenler için kalorisi düşük, hafif yemek alternatifleri sunan Plus Kitchen, yeni yıla özel birbirinden lezzetli mezeler hazırladı.

Plus Kitchen Mezeler (15)

Protein, karbonhidrat, yağ, vitamin ve mineral bakımından oldukça zengin birbirinden sağlıklı lezzetlerin bulunduğu Plus Kitchen, yeni yıla özel on üç farklı mezesi ile yeni yılda sofralarınızı süslüyor. Kış aylarının en çok tercih edilen mezelerinin yer aldığı Plus Kitchen’da özel reçetelerle hazırlanan haydari, humus, imam bayıldı, patlıcan salatası, acılı ezme, frik tabule, hardal soslu patates salatası, çerkes tavuğu, peynirli patlıcan salatası, kısır ve mücver gibi lezzetler yer alıyor. Bunların yanında zeytinyağlı çeşitlerinin de bulunduğu yeni yıl menüsü Plus Kitchen’ın favorileri arasında! Yeni yılda misafirlerine sağlıklı sofralar hazırlamak isteyenler için Plus Kitchen bu yıl size harika alternatifler oluşturuyor.

Plus Kıtchen Ürün (73)

Siz de Plus Kitchen’ın hafif menüsü ile yılbaşı sofralarınızı zenginleştirebilir, misafirlerinize benzersiz lezzetler sunabilirsiniz.

www.pluskitchen.com.tr

Yılbaşı sofranda Plus Kitchen’in yeni yıla özel lezzetlerini görmek istiyorsan şubelerde yer alan kitapçıklardan 4 kişilik mezelerden istediklerini tek tek seçebilirsin. Ya da istersen kendi 4’lü, 6’lı ve 8’li menünü yaratabilirsin. Yılbaşına özel hazırlanan menüde birbirinden lezzetli 13 meze bulunuyor. Siparişini en geç 28 Aralık’a kadar müdavimi olduğun şubelerden birine vermeyi sakın unutma!

Adres:

Nişantaşı:Teşvikiye Mah. Ahmet Fetgari Sok. No: 31/A Şişli

Zorlu Center AVM: Levazım Mah. Koru sokak No:2  T: (+90) 212 353 62 78

YORUM YOK

CEVAPLA