İSTANBULBURDA/ÖZEL HABER

Zeytinburnu’nda evinin önündeki sokakta bekleyen bir otomobilden yol isteyen 25 yaşındaki tekstilci Yunus Güren iki magandanın silahlı saldırısı sonucu hayatını kaybetti.

cinayet foto (5).jpg görüntüleniyor

Zeytinburnu’nda tekstil atölyesi sahibi olan Yunus Güren akşam saatlerinde işten çıkarak evine gitti. Ailesini arayan genç tekstilci sokağın başında olduğunu ve 5 dakika içerisinde eve geleceğini söyledi.

cinayet foto (1).jpg görüntüleniyor

BİZ BELAYIZ DEYİP TEHDİT ETTİLER

Tam evlerine yaklaştığı sırada evin önündeki sokakta yolun ortasında bekleyen bir otomobilden yol istedi. Otomobilde bulunan 6 kişi öfkeli bir şekilde, “Biz belayız, bu yol bizim çek git” dedi. Yunus Güren’de “evim iki adım ötede müsaade edin geçeyim” dedi.

cinayet foto (2).jpg görüntüleniyor

BACAĞINDAN VE KALBİNDEN VURARAK ÖLDÜRDÜLER

Genç tekstilci otomobiline bindiği sırada otomobilden inen iki kişiden birisi önce onu bacağından vurdu. Başka bir saldırgan da kalbinden vurarak öldürdü.

cinayet foto (3).jpg görüntüleniyor

Olaydan sonra iki saldırgan iki farklı yöne doğru kaçtı. Güvenlik kamera kayıtlarına göre iki zanlı daha sonra olay yerine geldikleri otomobile binerek olay yerinden kaçtı.

5 MAGANDA YAKALANDI

Zeytinburnu İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, olaya karışan 5 magandayı yakalamayı başardı. Bakırköy Adliyesi’ne sevk edilen 5 zanlıdan Yunus Güren’i kalbinden vuran zanlı tutuklandı. Diğer 4 zanlı ise tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.

YORUM YOK

CEVAPLA